7 prosince, 2018

5 tipů na nákup vánočních dárků

 tipů na nákup vánočních dárků

 

Každý rok je to stejné: prosinec je tady, Štědrý den se neúprosně blíží, ale skříň připravená pro vánoční dárky dosud zeje prázdnotou. Co s tím? Abyste nemuseli své blízké odbýt ponožkami a obálkami s bankovkami, zkuste letos nákup dárků nepodcenit a pojmout ho trochu originálněji. Pro inspiraci přitom není třeba chodit kdovíjak daleko, stačí zamířit do blízkého okolí. Když víte, kde hledat, jde to skoro samo. Přinášíme pět tipů na nejlepší vánoční dárky ze severních Čech.

Namydlená Káča

Kosmetika a originální regionální dárky pod vánočním stromkem nesmí chybět. Pokud uvažujete, kde sehnat trochu zajímavější produkty než obligátní pleťový krém či sprchový gel, zkuste se porozhlédnout v e-shopu Namydlené Káči nebo v kameném obchodě. Co takhle šumivou pěnovou bombu pro ségru a čokoládové mýdlo pro mamku? Děti zase ocení třeba mýdla ve tvaru velkých kostek stavebnice Lego. 🙂

Namydlená Káča e-shop

Boukal.cz
je osvědčený e-shop s nářadím, kde si na své přijde každý domáci kutil. Boukal.cz Vám letos opět vytrhne trn z paty a pomůže vyřešit věčné dilema, co pro manžela či tátu pod stromeček.

Boukal.cz do e-shopu

Eliška foto
Co dokáže udělat upřímnou radost? Krásná vzpomínka. Namísto materiálních darů někdy stačí potěšit své blízké připomínkou okamžiků, které jim v minulosti vykouzlily na tváři úsměv, a pomyšlení na ně dodnes hřeje u srdce. Je to jednoduché: darujte fotografování! Překrásné snímky zasazené do ozdobných rámečků se budou skvěle vyjímat na psacím stole, velkoformátové fotky pak lze nechat zarámovat a pověsit na stěnu v obýváku. Vůbec nevadí, když si s fotoaparátem moc nerozumíte. Od toho je tu Eliška Rubínová, která na vás čeká ve svém bílinském ateliéru.
Eliška foto – web

Vstupenky do divadla
Kultura pod stromečkem? Proč ne! Darujte příjemný zážitek v podobě času stráveného v hledišti některého ze severočeských divadel. Znáte-li vkus obdarovaného, není nic snazšího než zvolit z repertoáru to správné představení a zakoupit lístky, které pak vložené do obálky najdou pod stromečkem svého nového majitele. Trefou do černého je nabídka mosteckého Divadla rozmanitosti, kam jistě rády zavítají i děti. Zdejší umělci se totiž specializují mimo jiné na loutkoherectví a alternativní divadlo a slibují tak prožít skutečně mimořádný večer.
Divadlo Most web

České vinařství Chrámce
Alkohol sice není to nejoriginálnější, co lze na Štědrý večer rozbalit, radost z kvalitního vína to však nijak neumenšuje. Dokážou-li vaši blízcí ocenit tajemství skryté v lahvi hroznového moku, není proč váhat. Namísto zahraniční produkce však zkuste tentokrát zůstat doma a zvolte víno, které uzrálo doslova za humny – tedy na slunných svazích Českého Středohoří. Odtud pochází i réva, kterou zpracovávají ve chrámeckém vinařství. Navíc má ještě jedno specifikum: jako jedno z mála nabízí i košer vína.
Vinařství Chrámce web

Obchod Mivemi

Obchod Mivemi je oázou pro všechny, kteří hledají kvalitní a rozmanité kojenecké potřeby a dětské zboží na jednom místě. S nabídkou, která uspokojí potřeby nejmenších i těch starších, se Mivemi stal oblíbeným cílem pro rodiče, prarodiče a všechny, kdo hledají dárky pro své blízké.

 

Zde se snoubí praktičnost s originalitou – nejenže zde naleznete vše od kočárků, autosedaček, oblečení a hraček pro děti všech věkových
kategorií, ale také zpestření pro sváteční okamžiky. V nabídce nechybí inspirace pro originální dárky k narozeninám, svátku i Vánocům, ať už pro děti, mazlíčky, muže či ženy. Mivemi je nejen obchodem, ale i společníkem na cestě objevování světa rodičovství a radostí z darování a obdarovávání.

Do obchodu Mivemi.cz

Obrázky zdroj https://pixabay.com/

Region Bilinsko a okolí, leží mezi Teplicemi a Mostem. Bližší seznámení severozápadních čech s okolním světem najdete právě na této stránce. Chcete-li k nám zavítat a hledáte ubytování navštivte stránku MegaUbytko.cz. Za turistikou se můžete vybrat do Krušných hor. Pěkné chaty, chalupy, apartmány i penziony v okolí naleznete v katalogu: ubytování Krušné hory. Určitě si vyberete.
administrator

administrator